1     Які дані ми збираємо?

2     З якою метою і на яких законних підставах ми використовуємо Ваші дані?

3     Кому ми будемо надавати ці дані?

4     Куди ми будемо відправляти ваші дані?

5     Які у Вас права щодо ваших даних?

6     Який суб’єкт господарювання, що входить до групи John Deere, є моїм володільцем персональних даних?

7     Як довго ви будете зберігати мої дані?

8     Як ви захищаєте мої дані?

John Deere - JDLink™ Політика конфіденційності
(“#ISG-5”)

Покрита територія: Європейський Союз та країни, що не є членами Європейського економічного простору (ЄЕП), за виключенням Росії.

Release Date: 2020-02-01

Мова: Ukrainian / Українська

У цій політиці описано як John Deere та її афілійовані особи обробляють і використовують Ваші дані. Під будь-яким посиланням в цій політиці на John Deere , ми або нас мається на увазі компанія John Deere GmbH & Co KG, Intelligent Solutions Group, Straßburger Allee 3, 67657 Kaiserslautern, Німеччина.

Хочемо наголосити на тому, що ми ставимося до забезпечення невтручання у Ваше особисте життя та до захисту Ваших персональних даних дуже серйозно і здійснюємо обробку Ваших даних відповідно до вимог чинного законодавства про захист даних. Нижче ми детально роз'яснюємо, які персональні дані ми збираємо та обробляємо у зв’язку із послугами JDLink™ та як ми використовуємо ці дані.

1       Які дані ми збираємо?

Ми збираємо і обробляємо дані про Вас, коли Ви взаємодієте з нами використовуючи сервіс JDLink™.

В залежності від рівня підписки та типу машини наступна інформація буде зберігатися та оброблятися:

Детальний опису характеристик та даних, що обробляються сервісом JDLink™ дивіться “Політику конфіденційності MyJohnDeere™, Додаток А (Опис Функцій)” (“#ISG-3”) в розділі “MyMachineConnect™” який можна знайти за посиланням isg-contracts.deere.com .

2       З якою метою і на яких законних підставах ми використовуємо Ваші дані?

Ми використовуємо та обробляємо ці персональні дані для наступних цілей:

3       Кому ми будемо надавати ці дані?

Ми надаємо Вашу інформацію наступним одержувачам:

Персональні дані можуть передаватися державним органам та / або співробітникам правоохоронних органів, якщо це потрібно для вищезазначених цілей, якщо це передбачено законом або якщо це потрібно для правового захисту наших законних інтересів відповідно до законодавства, що застосовується.

4       Куди ми будемо відправляти ваші дані?

Якщо інформація передається за межі ЄЕП і якщо вона відноситься до надійного постачальника в країні, яка не підпадає під дію прийнятого Європейською Комісією рішення про відповідність (список таких країн доступний тут ), дані належним чином захищені шляхом використання John Deere схвалених Європейською Комісією стандартних договірних положень , які відповідають ст. 46 (2) Генерального регламенту ЄС із захисту персональних даних (GDPR), які застосовуються при встановленні відносин чи покладаючись на сертифікацію надійного постачальника за схемою Privacy Shield відповідно до ст. 42 GDPR, яка доступна тут . Копія відповідного захисного механізму може бути надана Вам за запитом через форму запиту прав суб'єкта даних, яка знаходиться за посиланням isg-contracts.deere.com . Передача персональних даних в афілійовані з John Deere компанії проводитиметься з використанням адекватних заходів, таких як застосування обов'язкових корпоративних правил (BCR’s), стандартних договірних положень, прийнятих Європейською Комісією для захисту персональних даних, інших діючих механізмів передачі або базуючись на допустимих законодавчих виключеннях.

5       Які у Вас права щодо ваших даних?

Ви маєте право вимагати у нас:

Ці права можуть бути обмежені в певних випадках - наприклад, коли ми можемо довести, що у нас є юридична вимога для обробки Ваших даних. У деяких випадках це може означати, що ми можемо зберегти дані, навіть якщо Ви відкликали свою згоду.

Якщо ми вимагаємо персональні дані для виконання юридичних або договірних зобов'язань, надання таких даних є обов'язковим: якщо такі дані не надаються, ми не зможемо керувати нашими договірними відносинами або виконувати зобов'язання, покладені на нас. У всіх інших випадках надання запитуваних персональних даних є необов'язковим.

Якщо Ви бажаєте отримати додаткову інформацію про права суб'єкта персональних даних, ознайомтеся з нашою заявою про конфіденційність за посиланням isg-contracts.deere.com . Якщо Ви бажаєте скористатися своїм правом щодо своїх персональних даних, будь ласка, використовуйте форму запиту прав суб'єкта даних, яка знаходиться за адресою isg-contracts.deere.com .

Якщо у Вас є невирішені питання, Ви також маєте право подати скаргу в наглядовий орган, зокрема, в орган щодо захисту даних в державі-члені Вашого звичайного місця проживання або місця роботи.

6       Який суб’єкт господарювання, що входить до групи John Deere, є моїм володільцем персональних даних?

Володільцем персональних даних для Вашої інформації є John Deere GmbH & Co. KG, Intelligent Solutions Group, Straßburger Allee 3, 67657 Kaiserslautern, Німеччина.

На додаток до вищесказаного, Ваші дані передаються Deere & Company в США (Іллінойс).

7       Як довго ви будете зберігати мої дані?

Ми зберігаємо дані протягом усього періоду підписки вашої Організації на JDLink™ та період зберігання цих даних визначений в Політиці конфіденційності MyJohnDeere™. Ми зберігаємо дані про транзакції так довго настільки, наскільки це необхідно для цілей зазначених у цій політиці та з метою захисту себе від юридичних вимог, або для управління нашим бізнесом.

8       Як ви захищаєте мої дані?

Ми впровадили і будемо підтримувати стандарти і процедури, призначені для запобігання зловживання інформацією на Вашому обліковому записі: